İPTAL - DEĞİŞİM VE İADE 

İlgili yasal mevzuat gereği hiçbir sebep göstermeksizin " ürünlerinizi teslim aldıktan sonra" 15 gün içerisinde değişim talep edebilirsiniz. 

Kapıda Ödeme Seçeneğiyle oluşturulmuş sipariş iptal edilecekse eğer; " tarafımız tarafından kargo firmasına teslim edilmeden önce üyelik-siparişlerim- iptal-değişim formu kısmından yada destek hattımızdan tarafımıza bildirilip, iptal işlemine onay verilir. Eğer kargo teslimi yapılmış ve alıcı tarafından siparişten vazgeçme durumu söz konusu olur ise kargo gönderim ve iade kargo ücreti alıcıdan tahsil edilir , anlaşmazlık durumunda yasal haklarımız  ilgili makamlarca sağlanır.

Satın alınan ürün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, aksesuarı ya da hediyesi olan bir ürün ise eksik olmaksızın iade edilmiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir.
Değişim yapmak istediğiniz ürünün tarafımıza kargolanırken adınıza kesilmiş faturanın ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmesi zorunludur - gereklidir.  Faturası gönderilmeyen ürünün değişimi gerçekleştirilmez.
Ürün yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade işlemi başlatılıp, tarafımıza ulaştıktan sonra değişimin şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. 

İade işlemi satın alınan ürünün kusurlu çıkması ve değişim için uygun şartları sağlamaması halinde kabul edilmektedir. Ürünün ücreti bankaya bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde alıcıya iade yapılmaktadır.

Üründen kaynaklanan bir kusurdan dolayı yapacağınız iade ve değişim taleplerinde ilgili yasal mevzuat şartları geçerlidir. Ürünün incelenmesinden sonra konuyla ilgili alıcıya bilgi verilmekte ve işlemlere devam edilmektedir.
Siparişleriniz size teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açarak hasar olup olmadığına bakınız. Hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. 

İade Ve Değişim Adresi  


//

İade ve Değişim Avantajları 
Tüm iade ve değişimleriniz de anlaşmalı kargo firmamız ( YURTİÇİ KARGO ) ile gönderim gerçekleştirdiğiniz takdirde kargo masraflarını alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Farklı kargolar ile gönderim gerçekleştirmeniz durumunda kargo ücreti göndericiye ait olur.

İndirimli ürünleri içeren kampanya dönemlerinde iade işlemi yapılmamaktadır.